Проведення екскурсій по Києву німецькою мовою

Діна Діденко
Іди, дивись та насолоджуйся


За межами повсякденності ― екскурсія Києвом сьогодення та минулого

Чому Богоматір Оранта вже понад тисячу років оберігає Софійський собор? Де давні слов'яни проводили свої ритуали жертвоприношення? Які таємниці приховують дворики Києва? Аби краще відчути душу та атмосферу Києва, аби почути його серцебиття, раджу звернутися до першопочатків. Найважливіше в українській історії сталося у Верхньому місті ― тут вершилися долі та приймалися рішення. Нерозривним зв'язком поєднані між собою стародавнє і теперішнє. Тут починалося усе. Місто сповнене таємниць, легенд та незнаних місць. Ласкаво прошу на екскурсію.
Ми відвідаємо: Золоті Ворота, дворик з воронами, Володимирську вулицю, Софійський собор, пам'ятник Богдану Хмельницькому, Пейзажну алею, Старокиївську гору, Андріївську церкву та легендарний Андріївський узвіз, Михайлівський Золотоверхий собор, фрески, мурали та фунікулер.
Тривалість екскурсії: 3-4 години.

Києво-Печерська Лавра

Одна з найвизначніших пам'яток Києва є об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Численні церкви, музеї, унікальний підземний комплекс та власне сам монастир формують один з найбільших християнських центрів-святинь України. Прислів'я "Язик до Києва доведе" має свою власну українську історію. Воно з'явилося тоді, коли тисячі паломників з різних куточків країни вирушали до столиці, аби поклонитися святим мощам. Тому подекуди Київ називають другим Єрусалимом.
Тривалість екскурсії: приблизно 2 години.

Шлях до Храму

Запрошую на прогулянку Володимирською вулицею ― це немов невидима нитка, що з'єднує стародавній Київ та сучасність. Вулиця сповнена історичних, культурних та архітектурних пам'яток: іншої такої у Києві немає. Ми також відвідаємо Володимирський кафедральний собор, будівництво якого тривало понад 40 років. Очікування киян виправдалися. У храмі можна помилуватися роботами відомих художників, таких як В. Васнецов, М. Нестеров, В. Котарбінський та М. Врубель.
Тривалість екскурсії: приблизно 2 години.

Андріївський узвіз

Пройдімося однією з найдавніших вулиць Східної Європи та занурімося у її таємниці. Ми дізнаємося що відбувалося на цій вулиці у різний час, які історії оповивають місто та хто залишив свій відбиток в історії. Андріївська церква ― окраса узвозу. Зведена у бароковому стилі, вона є візитною карткою нашого міста. Щоб відчути Київ та його душу, завітайте на Андріївський узвіз. Протягом останніх десятків років він став культурним осередком міста: як для киян, так і для гостей міста.
Тривалість екскурсії: приблизно 2 години.

Хрещатик та Липки

Хрещатик ― одна з найкоротших (1,2 км) та наймолодших головних вулиць Європи. Легендарний, сучасний, просторий та багатоликий ― тут вирує центр політичного, комерційного та культурного життя міста. Ми пройдемося Хрещатиком та його площами, оглянемо архітектуру аристократичних Липок і розкриємо їхні секрети.
Тривалість екскурсії: приблизно 3 години.

Музей під відкритим небом

Якщо ви хочете відвідати українське село ХІХ - початку ХХ століття, музей під відкритим небом "Пирогово" саме для вас. Музей народної архітектури та побуту України розповідає гостям про життя давньої України зі своїми звичаями та традиціями. Музей розподілений на умовні регіони, та відтворює Україну в мініатюрі. Всі експонати є оригінальними. Традиційні хати, відкриті поля, тінисті дороги, вітряні млини, язичницькі кам'яні ідоли і старі дерев'яні церкви переплітаються один з одним. Щодня на вуличках музейного комплексу лунає мелодія бандури. Завітаймо до затишних ресторанів із українською кухнею: горілка з перцем прекрасно доповнює основні страви. Будьмо!
Тривалість: близько 3 годин.

Вуличне мистецтво

Мурали ― нове явище для сучасного міста. Раптове поширення настінних малюнків Києвом є ознакою його інтеграції у європейську спільноту та проявом власної самобутності. Адже теми зображень варіюються від національного до комічного та завжди мають глибинний сенс. Запрошую Вас на екскурсію по вуличному мистецтву. Ми пройдемо знайомими вулицями, заглянемо у дворики та парки і побачимо, як сучасне мистецтво вписується у простір нашого міста. Ми поговоримо про сучасних представників стріт-арту, про тих, хто робить наше життя яскравішим. Ми побачимо портрети поетеси, героя, гімнастки та щасливих дітей, скульптури їжачка, балерини та птахів - київських інтелігентів, прогуляємося парком сучасних скульптур.
Тривалість: 2-3 години.

Кирилівська церква

Поряд з Софійським собором, Кирилівська церква, це другий храм, що зберігся з часів Київською Русі в своїх первинних стінах із стародавнім живописом. Саме тут можна побачити розписи XII, XVII та XIX століття і помилуватися творами відомого художника Михаїла Врубеля.

Оглядова екскурсія по місту

Це чудовий спосіб оглянути місто, ознайомитись з основними визначними пам'ятками та відкрити для себе інші цікавинки (об'єкти на вибір).

Бабин яр. Вічна пам'ять

Екскурсія стежками Бабиного яру, де відбулася одна з найбільших трагедій ХХ століття.
Дякую за заявку!
Залишити заявку